Spektaklis-dirbtuvės "Aplink pasaulį per vieną spektaklį" pagal Ž. Verno nuotykių romanus

Žiulio Verno kuriamas nenutrūkstamų nuotykių pasaulis pirmiausia mums atveria neįkainojamas fantazijos galimybes, t.y. paslaptingą būdą keliauti į bet kurį pasaulio kraštą nė neišeinant iš savo kambario... Šios (visada) premjeros tikslas ir yra atverti vaikų vaizduotę bei pristatyti jiems šį stebuklingą, kiekviename iš mūsų glūdintį mechanizmą, kurį įvaldžius ir kuriuo tinkamai pasirūpinus jau niekada nebeteks nuobodžiauti!


Trijų dalių nuotykis-žaidimas apjungia tris skirtingas nuotykinių kelionių erdves: sausumą, vandenį ir orą. Į pagalbą pasitelkę Žiulio Verno aprašytus, laiko patikrintus nuotykius, spektaklio kūrėjai kartu su žiūrovais leidžiasi į dailės, muzikos, literatūros ir teatro stichijas...


Pasirinkę moderuojamos kūrybos žanrą, menininkai padeda atskleisti spektaklio-dirbtuvių dalyviams jų viduje tūnančius dailininkus, muzikantus, režisierius ir aktorius... Tad spektaklyje, pasiryžusiame vienu ypu apskrieti visą pasaulį, laukia ne tik daugybė neįtikėtinų, klasika virtusių nuotykių, bet ir galimybė praktiškai prisiliesti prie įvairiausių meno formų, instrumentų, teatrinių žaidimų... Galiausiai, visi šie meniniai bandymai sugula į vieną bendrą visumą, kurią galima pamatyti (o ir įgarsinti!) populiariausioje šių laikų scenoje – ekrane.


Spektaklio informacija:

  • Kūrybinė komanada: Paulius Juodišius, Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė
  • Šviesų dailininkas Tadas Juozapaitis

Šeimai ir mokyklinio amžiaus vaikams

Spektaklio-dirbtuvių trukmė – 2 val.

Premjera 2019 m. gruodžio 1d. Menų spaustuvėje

Spektaklio sukūrimą parėmė:

Lietuvos kultūros taryba

^